pá 04. 3.

|

Rožnov pod Radhoštěm

MUDr. Helena Máslová: PŘEDNÁŠKA „LÉČIVÉ PRAMENY“ & Patrik Kee: KONCERT „V PROUDU“

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MUDr. Helena Máslová: PŘEDNÁŠKA „LÉČIVÉ PRAMENY“ & Patrik Kee: KONCERT „V PROUDU“

Čas a místo

04. 3. 18:00 – 22:00

Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 211, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česko

O události

Mudr. Helena Máslová 

Média o Heleně Máslové píšou jako o první dámě české psychosomatiky a rebelující lékařce. Má schopnost vidět slepá místa našeho chování a poukazovat na společenské jevy, které máme tendenci nevidět – třeba dlouhodobé následky hormonální antikoncepce, přeceňování sekundární prevence. Otevřeně mluví o vlivu farmaceutických firem na jednání českých lékařů. Helena intenzivně vnímá ztrátu kontaktu s přirozenými rytmy v souvislosti s narůstajícími patologickými jevy ve společnosti.

Její přednáška bude věnována léčivým pramenům a historii lázeňství u nás i ve světě, je to velmi fascinující přednáška, jelikož Helena je silná nejen v medicíně, ale také v historii a vidí souvislosti běžnému oku nepostřehnutelné.

Patrik Kee – Intuitivní zpěv 

Zpěvák a hlasový improvizátor, umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. Spolupracuje jako host a hudební doprovod Léčivého divadla Gabriely Filippi.. Necháme tedy hned na úvod festivalu rozvibrovat své vnitřní prameny do léčivé sily tónů. Jak vibrace uspořádávají vodu a hmotu vůbec se můžete dozvědět na nedělní přednášce Diany Siswartonové a zažít v nedělní odpolední praxi s Míšou Cusanovou. VÍCE o Patrikovi: www.patrikkee.cz

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

  • LASTI MINUTE - Helena a Patrik

    490,00 Kč

    490,00 Kč

    0

    0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč