Bez-názvu-288.gif
Pohyby vody.png

Ubytování a Strava

Rády bychom vám doporučily možnosti ubytování v okolí místa konání akce po celý čas festivalu. Výběr v Rožnově i okolí je široký, je však potřeba si jej zajistit předem, proto vám nabízíme naše tipy na ubytování, které se nám jeví cenově dostupné a v příjemném prostředí.

Přímo na festivalu se můžete těšit na LIGHT SNACK, kde si budete moci zakoupit něco lehkého k zakousnutí. ZDE DOPORUČENÉ RESTAURACE v blízkosti festivalu:

Brasserie Avion

photo-34.jpg

Kemp pod Pustevnami

Kemp pod Pustevnami se nachází uprostřed krásné přírody Beskyd, v samém srdci Valašska v malebné obci Prostřední Bečva. Obklopuje jej les a protéká tudy říčka Kněhyně, která poskytuje nejen příjemnou zvukovou kulisu. Kemp je situován mimo veřejné komunikace, což vytváří ideální a klidné místo. Leží na úpatí cesty na Pustevny v blízkosti Rožnova pod Radhoštěm, Valašského muzea v přírodě a spousty dalších lákavých cílů.

Hotel Energetic

Vision

Wellness Resort Energetic nacházející se v poklidné části, blízko k přírodě, v Rožnově pod Radhoštěm je tvořen čtyřhvězdičkovým hotelem Energetic, depandancí Forman, valašskou kolibou Kordulka a multifunkční halou.

20171201_080751-1024x768.jpg

Nech vodu promlouvat skrze svůj vnitřní proud... povede tě...